Şikayet Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Hizmet Şartları Sözleşmesinde Belirtildiği Üzere Marka, Telif ve Ticari Hakların İhlali Durumunda Satıcının ve Alıcı Müşterinin Sorumluluğu;

Satıcı fuziondrops.net; Alıcı müşterinin memnuniyetsizliğini ve şikâyetini gidermekle, sorununu çözmekle mükelleftir.

Alıcı müşteri; fuziondrops.net sitesinden satın almış olduğu ürün veya hizmet ile alakalı memnuniyetsizlik durumunu ve bu durumdan kaynaklanan şikâyetini yalnızca fuziondrops.net ‘un iletişim kanallarından fuziondrops.net ‘a iletebilir. Bilgi, Destek, İptal, İade, Değişim ve Çözüm talep edebilir.

Alıcı müşteri; fuziondrops.net ve Fuzion Drops markası hakkında memnuniyetsizliğini yâda şikâyetini sikayetvar.com adresli site dâhil olmak üzere muadil şikâyet sitelerine yazamaz veya şikâyet konusu açamaz. Alıcı müşterinin mutlak muhatapları fuziondrops.net ve tüketici hakem heyetleridir.

Satıcı fuziondrops.net; alıcı müşterinin memnuniyetsizliğini ve şikâyetini gidermekle, sorununu çözmekle mükelleftir.

Satıcı fuziondrops.net ‘un şikâyeti çözüme kavuşturmaması durumunda Alıcı müşteri çözüm için yalnızca bulunduğu ildeki tüketici hakem heyetine başvuruda bulunabilir.

Alıcı Müşteri’nin; iş bu sözleşmeye aykırı davranarak sikayetvar.com ve muadil şikâyet sitelerine fuziondrops.net ve Fuzion Drops markası hakkında şikâyet konusu açması durumunda, ilgili şikâyetin yayına girdiği tarihten itibaren, okunma yâda görüntülenme sayısı x (çarpı) ürünün satış bedel tutarının çarpımı hesaplanarak ortaya çıkan toplam tutar, alıcı müşteriden yasal faizi ile birlikte tahsil edilecektir. Alıcı müşteri, sözleşmeye aykırı davrandığı takdirde ilgili meblağı ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Örneğin: Alıcı müşteri fuziondrops.net ‘un iletişim kanallarından destek ve çözüm talep etmek yerine sikayetvar.com veya muadil şikâyet sitesine fuziondrops.net ve Fuzion Drops markası hakkında şikâyet yazdı. İlgili şikayet yayına girdi ve 452 tarafından okundu yâda görüntülendi. Bu durumda örnek ürün tutarı olan 499TL x 452 okunma görüntülenme sayısı çarpımı olan 225.548TL lik mebla yasal faizi ile birlikte alıcı müşteriden tahsil edilir.

Alıcı müşteri; sikayetvar.com ve muadil şikâyet sitesinde fuziondrops.net ve Fuzion Drops markası ile alakalı şikâyet konusu açmışsa derhal şikâyeti kaldırmalı ve şikayeti kaldırdığına dair bilgilendirmeyi fuziondrops.net iletişim kanallarından satıcıya bildirmelidir. Aksi durumda Satıcı fuziondrops.net Alıcı müşteriye yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Konu ile alakalı Hukuk Mahkemeleri ve İcra Mahkemeleri sorumludur.

Satıcı fuziondrops.net ; alıcı müşterinin memnuniyetsizliğini ve şikayetini gidermekle, sorununu çözmekle mükelleftir.

Alıcı müşteri ; fuziondrops.net adresi üzerinden gerçekleştirmiş olduğu ödeme ile ilgili maddeleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Alıcı müşteri, ilgili maddelere aykırı davrandığı taktirde, hukuk ve icra mahkemelerinin taktir ve tastik edeceği tutarı, yasal faizi ile birlikte satıcı fuziondrops.net ‘a ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

İş bu sözleşme Alıcıyı ve Satıcıyı korumak maksadıyla ticari amaçla düzenlenmiştir. Alıcı müşteri sözleşme şartlarının tamamını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır.