Füzyon Bayan Azdırıcı Damla Soruları ve Cevapları

Füzyon Bayan Azdırıcı Damla Soruları ve Cevapları

Füzyon bayan damla ile alakalı müşterilemizden gelen soruları bu sayfada yanıtladık. Bu sayfadan aklınıza takılan sorulara daha hızlı şekilde yanıt bulabilir ve zaman kaybı yaşamazsınız. Füzyon damla ile alakalı aşağıda ki sorulardan hariç bir şey varsa yorum kısmından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Füzyon Damla Hakkında Merak Ettiğiniz Soruları Cevaplıyoruz.

Füzyon damla orjinal lisanslı bayan azdırıcı damladır. Bu ürünü başka firma tarafından satışı yasaktır sadece fuziondrops.net üzerinden ve 0242 252 01 03 sabit hattımızı arayarak sipariş verebilirsiniz.

Fuzyon damla Orjinal mi?

Evet ürünlerimiz orjinal ve 7 gün para iade garantilidir. Ürünümüzü kullandıktan sonra memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Fuzyon damla Siparişim Ne Zaman Bana Ulaşır?

Ürün gönderimlerimiz MNG kargo ve PTT kargo ile yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede MNG kargo mevcut ise 1-2 günde, PTT kargo ile yapılan gönderimler ise 2-3 günde teslim edilir.

Fuzyon damlayı Beğenmezsem İade Edebilir miyim?

Evet Fuzyon bayan istek artırıcı damla 7 gün para iade garantilidir ve memnun kalmazsanız ürünü iade edebilirsiniz.

Füzyon damlayı Kaç Dakikada Etki Gösterir?

Füzyon bayan istek artırıcı 15-20 dakika içerisinde etki gösterir ve etkileri 3 saat boyunca devam eder.

Fuzion Sex Drops bayan damla kaç kullanımlıktır?

Fuzion Sex Drops bayan istek artırıcı 30ml olarak satışa sunulmuştur ve 12 kullanımlıktır. 200ml içecek içerisine 7-10 damla eklenerek kullanılır.

Füzyon damlayı Siparişimde Kargoyu Kontrol ederek Teslim alabilir miyim?

Evet Füzyon bayan damla siparişinizi ücret ödemesi yapmadan önce kontrol edebilir ve sonrasında ödeme yapabilirsiniz. Kontrollü kargo sistemi sadece PTT kargoda mevcuttur ve +70 TL bedel karşılığında kontrol ederek teslim alabilirsiniz.

Füzyon damla Kontrollü Kargo Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Sipariş teyidi için arayaran müşteri temsilcisine kontrollü kargo ile alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Kontollü kargo sadece ptt şubelerinde yapılmaktadır. Kapıda kontrol yapmanız olanaksızdır. Siparişiniz en yakın ptt şubesine gönderilir ve oradan teslim almadan önce kontrol edebilirsiniz.

Füzyon bayan damla fiyatı nedir?

Yurtdışından ihthal olan Füzyon bayan istek artırıcı fiyatı kargo dahil 749TL dir. Havale ile ödemede %10 indirim mevcuttur.

Füzyon bayan damlanın yan etkisi var mı?

Füzyon Tamamen bitkisel formülize edilmiş bir üründür. Uzun zamandır ülkemizde satılan bu ürün tamamen bitkisel olduğundan dolayı herhangi bir şekilde yan etkisi bulunmamaktadır.

Füzyon Bayan Damla Nasıl Kullanılır?

Füzyon bayan damlayı bütün içeceklerle kullanabilirsiniz. Alkollü Alkolsüz gazlı gazsız bütün içeceklerle etkileşim kuracaktır ve etkisini kaybetmeyecektir. Ortalama 200ml yani bir su bardağı içecek içerisine 7-10 damla arasında eklenerek kullanılır. 24 saat içerisinde maksimum 25 damla kullanabilirsiniz. Aktif etkisi 30 dakika içerisinde başlar.